DevOps Engineer

Vaší náplní práce bude správa a tvorba automatického nasazování služeb, úzká spolupráce s vývojovými týmy, monitoring služeb, návrhy na zlepšení. Nastavení automatického škálování.

Náplň práce

Nastavení a správa CI/CD procesu v Azure. Nastavení a správa Kubernetes prostředí. Správa SSL certifikátů služeb.

Jak vyvíjíme

Architektura cloudových služeb Agilní přístup Pravidelné Code Review

Technologie vývoje

Docker, Kubernetes Azure CI/CD Azure Cloud services Git

Požadujeme

Výbornou znalost Azure prostředí. Znalost nastavení a správy CI/CD. Znalost a nastavení Docker a Kubernetes prostředí. Monitoring jednotlivých služeb. Nastavení škálování dle potřeb.

Nabízíme

Flexibilní pracovní dobu s možností 2 dny v týdnu na HomeOffice. Adekvátní platové ohodnocení dle znalostí a zkušeností. Práci na zajímavých projektech pomáhající digitalizovat procesy. Přátelský kolektiv, lidský přístup, neformální prostředí. Práce na HPP, IČ.

Chcete být součástí týmu?
Napište nám

Turcovský Tomáš Solution Architect, vedoucí IT oddělení
Mazurková Alice HR / Marketing Strategy Manager