Backend Developer

Vaší náplní práce bude podílet se na vývoji systému digitalizace nákupních procesů. Budete se podílet na vývoji dílčích služeb, které budou navzájem propojeny a tvořit jeden velký celek. Budete pracovat v malém týmu se zaměřením na konkrétní oblast. Vývoj začíná od "zelené louky", tedy směr vývoje je pouze na rozhodnutí daného týmu.

Náplň práce

Analýza nových požadavků Implementace nových funkcionalit Code review ostatních členů týmů Testování vlastního kódu Účast na týmových setkáních

Jak vyvíjíme

Architektura cloudových služeb Agilní přístup Pravidelné Code Review

Technologie

.NET 6, MariaDB, MongoDB, EF Core, C# REST API, gRPC, Swagger RabbitMQ Docker, Kubernetes

Požadujeme

Znalost prostředí .NET
(s orientací na cloudové služby).
Znalost architektury mikroslužeb. Znalost návrhu REST API, gRPC. Zaměření na dokonalost přitom jednoduchost výsledného kódu. Povědomí o message brokerech (RabbitMQ), vývoji v Docker. Ochotu učit se novým věcem. Týmového ducha, komunikativnost.

Nabízíme

Flexibilní pracovní dobu s možností 2 dny v týdnu na HomeOffice. Adekvátní platové ohodnocení dle znalostí a zkušeností. Práci na zajímavých projektech pomáhající digitalizovat procesy. Přátelský kolektiv, lidský přístup, neformální prostředí. Práce na HPP, IČ.

Chcete být součástí týmu?
Napište nám

Turcovský Tomáš Solution Architect, vedoucí IT oddělení
Mazurková Alice HR / Marketing Strategy Manager